Ahad, 19 Disember 2010

Berada di kL...

skrng nie tieka ada kt kl..
duk sini selama seminggu...
ari tu(sabtu) tieka g masjid india..
mmg best laa sgt2...
shopping2 kt sana...
ramai jugk yg dtg kt sana...
biasa laaa cuti2 nie...
mmg ramai yg akan dtg sana,lgipun kt sana murah2...
tieka sempt jugk beli beg,adik pulak beli bju,mak tieka lak beli tudung...
adik tieka ingt nk g KLCC...
nk g tgk bju kt sana...tpi x jadi...
sbb next week die nk g singapore lgi...
biasa laa...mengidam nk beli bju yg die suka kt sana...

1 ulasan:

MANIFESTASI DIRI berkata...

wah shoping sakan
heee

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...